Atribuită
Cumpărare directă
Lvrarea unui număr de 18.250 de bucati, respectiv a unui numar de 365 de cutii a câte 50 de buc. fiecare. Produsele furnizate trebuie să îndeplineasca cerințele minime aferente caietului de sarcini atasat. Pentru produsele ofertate se vor transmite documentele solicitate la adresa de e-mail: laurentiu.melinte@madr.ro. Odată cu transmiterea informațiilor solicitate vă rugăm să ne transmiteți și următoarele informații: număr de înmatriculare la ONRC, contul deschis la Trezorerie, unitatea de trezorerie la care este deschis acesta și datele de contact ale persoanei desemnate să se implice în relaţiile cu M.A.D.R.
- Număr anunț
- DA27400414
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.665 RON
- Valoare atribuită
- 7.665 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.