Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod Cantitate Pret vanzare BRILLIANT FLOW SER 2.3g A2/B2 CLT7111 6 33.53 Micro aplicatoare regular green/orange Dr. Mayer DRMM6500R 3 12.61 KIT 20 FREZE DIAM PT PREPARARI/POLISH MICRODONT MIC108099041 6 72.74 ACE K-FILE L 25mm 025 V020063025025 2 43.23 ACE H-FILE L 25mm 025 V020073025025 2 43.23 CALCIPAST FORTE 2.1g CERCALF 2 51.25 CONURI HARTIE META 02 025 211550-25 2 11.33 Beautifil Flow Plus A2 F00 SHO2002 2 96.5 OGLINDA PLANA #4 DR. MAYER - SET 12buc DRM2200E-4 3 25.2 ASPIRATOARE SALIVA DR. MAYER ALBASTRE - 100buc DRMPE-SEBL 3 6.68 GRADIA DIRECT 4g A2 GC003363 1 129.4 ELEVATOR DREPT BEIN #2 MEDENTA MED128-106-2 1 17.64 ELEVATOR CURB DREAPTA BEIN #3 MEDENTA MED128-106-3 1 17.64 ELEVATOR CURB STANGA BEIN #4 MEDENTA MED128-106-4 1 17.64 PERII DETARTRAJ INTERDENTARE DIRPERINT 12 1.84 PERII DETARTRAJ NYLON LARIDENT set 12buc LARC46.12 1 30.15 PROPHY PASTE BLUE RDA 250 SDI 96g DIR731113 1 76.44 ALCOHOL ISOPROPYLIC CERALCOISO 2 47.88 DEMINERALIZANT BLUE ETCH 10ML CERBLUE10 3 32.76 BAVETE 500buc/cutie PREMIUM - ALBASTRU DRMPE-DBBL 1 52.52 PUNGI AUTOSIGILANTE 90x260mm DR.MAYER DRM-SSP090260 6 23.1 PUNGI AUTOSIGILANTE 57x130mm DR.MAYER DRM-SSP057130 10 8.36 100 comprese sterile netesut 4 straturi 5x5 cm SRX-CN4S5X5S100 15 5.6 SALIVA CHECK BUFFER (20 TESTE)GC GC720000 2 320.16 GEL FLUORIZARE TUTTI FRUTTI DENSELL WDP6610-T 1 46.21 CUTIE STERILIZ FREZE/ACE ALBASTRA LARIDENT LARG1BLUE 1 4.68

Număr anunț
DA27401993
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.817 RON
Valoare atribuită
2.817 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.817 RON

din 2.817 RON estimat