Atribuită Cumpărare directă

Kit reactivi si consumabile, compatibili cu Analizorul Cobas b123; Kitul contine: 1 Cartus compact reactivi 2 Senzori Hartie imprimanta Sistem de recoltare echivalent numarului de teste

Număr anunț
DA27419466
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE (CUI 4505421)
Furnizor / câștigător
DAIOPHARM CONSULTING SRL (CUI 32381345)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat