Atribuită
Cumpărare directă
Kit consumabile injector RMN Spectris Solaris EP - in ambalaj sterilizat prin radiatie ionizanta compus din: 1 buc seringa 65ml (rezistenta 350psi, conectare la flacon substanta contrast, marcaje FluiDot), 1 buc seringa 115ml (rezistenta presiune la 350 psi, conectare la punga de solutie salina, marcaje FluiDot), 1 buc tub conector pacient in forma T spiralat (lungime 240cm, conectoare tip Luer-Lock, rezistent la presiuni de 350 psi, conectare la serinjile injectorului prin conectoare cu marcaj colorat pentru identificare). Tub conector joasa presiune pentru injector RMN Spectris Solaris EP: lungime 240cm, conectoare tip Luer-Lock, rezistent la presiuni de 350 psi, conectare la seringile injectorului prin conectoare cu marcaj colorat pentru identificare. Pe ambalj sa fie mentionate: modelul injectorului cu care este compatibil, marcaj CE, denumire producator, marcaj de indicatie explicita NON PYROGENIC, inventarul kitului, presiunea maxima admisa, marcaj de ambalaj steril si produs de unica folosinta, nr. lot, data producerii, data expirarii. Termen de valabilitate produse: minim 1 an de la data receptiei.
- Număr anunț
- DA27470662
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141624-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.650 RON
- Valoare atribuită
- 6.650 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.