Atribuită
Cumpărare directă
Kit consumabile injector substanta de contrast Avidia compus din: - seringa compatibila cu injectomatul, tip Imaxeon Avidia, 150ml, in ambalaj steril, cu urmatoarele caracteristici si componente: Componenta Specificatii material Volumul materialului Piston Policarbonat 8.35 ml Protectie cauciuc Poli-isopren 7.76 ml Cilindru seringa Polipropilena 2.79 ml Piulita cu inchidere rapida Policarbonat 0.79 ml Acoperitoare praf Polipropilena 1.86 ml Tub de umplere rapida “J” Polietilena de joasa densitate 2.58 ml Lubrifiant Fluid siliconic medical Presiune maxima admisa cu utilizarea mansonului de presiune: minim 1200 psi Valabilitate: minim 5 ani de la momentul ambalarii Metoda de sterilizare: Etilen oxid Materialul folosit nu contine latex - tub conector de inalta presiune pentru seringa compatibila cu injectomatul tip Avidia Caracteristici Specificatii Material PVC Medical Duritate Shore Intre 51-58 Rezistenta presiune Minim 1000 PSI (6895 kPa) Diametru interior 0.18 cm ± 0,005 cm Diametru exterior 0.47 cm ± 0,005 cm Lungimi 122 cm ± 1.27 cm Conectori Conector fix tip luer tata si mama
- Număr anunț
- DA27346340
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.