Atribuită Cumpărare directă

Kit multipacient compatibil injector Medrad Avanta; Kit injector Medrad Avanta de unica folosinta compatibil cu orice model de traductor de presiune

Număr anunț
DA27348736
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.746 RON
Valoare atribuită
27.746 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.746 RON

din 27.746 RON estimat