Atribuită
Cumpărare directă
KIT VTM COVID 19 (1 flac mediu+2 tampoane sterile+1punga): Kitul VICOMS este folosit pentru prelevare de probe clinice care se pot lucra prin metoda RT-pCR si transportul lor in laborator in conditii adecvate.Rolul mediului de transport vital (VTM)este de a stabiliza genomul viral din probele recoltate de la pacienti pana in momentul efectuarii testului RT- PCR. KIT COMPLET DE RECOLTARE PROBE SARS-CoV-2 : kit destinat recoltării, transportului și conservării pe termen lung a probelor biologice în vederea detecției virusurilor (inclusiv SARS-Cov2). Componență kit: • 1tub *3 ml de mediu de transport pe baza de acid nucleic steril TRIS (pH 8.0), antibiotice si antifungice prevăzut cu capac infiletat • 2 exudate nasofaringian/orofaringian cu tija plastic , varf dacron, steril,ambalat individual cu sistem de rupere+1 punga transport probe Marca CE.Avizat in UE.
- Număr anunț
- DA27362120
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33141600-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.