Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Canon I-Sensys MF443DW, Duplex, A4 Tip produs Imprimanta multifunctionala Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom Utilizare Home & office Business Functii principale Printare Copiere Scanare Conectivitate USB Wi-Fi Retea Format general imprimanta A4 Printare fata/verso (Duplex) Automat Alimentator automat de documente (ADF) Da Scanare fata/verso automat (Duplex) DADF (single-pass) Interfata Wi-Fi Direct 1 x Ethernet (10/100/1000 Base-T/TX) 1 x USB 2.0 Tip consumabil Cartus Toner CANON CRG-057

Număr anunț
DA27312602
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat