Atribuită
Cumpărare directă
print/scan/copy A4; print: max 34ppm (16ipm duplex), rezolutie max 1200x1200 dpi, fpo 8.5 sec, limbaje PCL6, BR-Script3 (PostScript®3TM Language Emulation), PDF version1.7, 128MB RAM, procesor 600MHz, tava 250 coli, duplex print; copy: max 34cpm, max 600x600 dpi, fco 10 sec, 99 copii multiple, scalare 25-400%; scan: color, CIS, max 1200x1200dpi, 23.6 ipm mono/7.7 ipm color, scan to e-mail, OCR, imagine, fisier, PDF, SharePoint, direct scan to Windows (7 si ulterior); USB 2.0, Ethernet 10/100wless 802.11b/g/n, WiFi direct, Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print, AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria, LCD 2 linii, 16 caractere; volum lunar recomandat: 250 - 2.000 pagini, maxim recomandat 15.000pag Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA27474086
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.201 RON
- Valoare atribuită
- 1.201 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.