Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole de birou DESCRIERE: BIBLIORAFT PLASTIFIAT Buc 200 * 4.68 lei, PLIC C6 SILICONIC Buc 200*0.05 lei, PLIC C5 SILICONIC Buc 200*0.11 lei, PLIC C4 SILICONIC Buc 200*0.18 lei PLIC B4 CU BURDUF Buc 200 *0.55 lei

Număr anunț
DA27385537
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114 RON
Valoare atribuită
1.114 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114 RON

din 1.114 RON estimat