Atribuită
Cumpărare directă
SFF 7.4L, Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB), 4GB DIMM DDR4-2666, 1TB HDD 7200rpm 3.5", Integrated Intel UHD Graphics 630, 9.0mm DVD±RW, WLAN:NO, Calliope Keyboard (USB connector), black, Calliope Mouse (USB connector), Card reader:7-in-1, Porturi Front Ports:2 x USB 3.0/ 2 x USB 3.1/ 1 x Audio Combo/ 1 x Microphone/ Rear Ports:1 x Audio/ 1 x VGA/ 1 x DP/ 1 x HDMI/ 2 x USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ 1 x RJ45/ 1 x Serial / Optional Parallel;, M.2 card slots: Two M.2 (one for WLAN, one for M.2 SSD), Dimension (overall):100mm W X 304.4mm D X 274.8mm H, 180 watts, autosensing, 85% PSU, Greutate: 4.2 kg, Garantie 1 an, DOS+monitor Lenovo ThinkVision S22e-19 cod 61C9KAT1EU
- Număr anunț
- DA27327280
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092 RON
- Valoare atribuită
- 2.092 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.