Atribuită
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL BROTHER MFC-B7715DW Buc 1 TONER BROTHER TN-B023 Buc 1 HARTIE COPIATOR A4 OFFICE Top 10 PRELUNGITOR 5P 3m CU INTRERUP. Buc 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT Buc 20 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Buc 4 PIX CU MECANISM DACO LINU Buc 30 DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI Buc 100 CREION MECANIC 2mm KIN Buc 5 CAPSATOR METALIC C10 Buc 1 PERFORATOR 30 COLI KANGARO Buc 1 AGRAFE BIROU 33mm Cut 10 INDEX PLASTIC 45X12mm set 10 CLIPBOARD DUBLU EASYWIRE Buc 6 MARKER PERMANENT CENTROPEN Buc 8 TAVA DOCUMENTE HAN STANDARD Buc 20 DISPENSER BOTOSEI Buc 1 SAPUN LICHID 5L Buc 2 DOZATOR SAPUN CU POMPA Buc 4 ROUTER WIFI UAP-AC-PRO Buc 1 COVOR INTRARE 100X150cm Buc 1
- Număr anunț
- DA27327510
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.295 RON
- Valoare atribuită
- 3.295 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.