Atribuită
Cumpărare directă
Va invitam sa semnati contractului de servicii aferent achizitie publice in data de 15.02.2021, ora 10:00. Aveti obligatia sa depuneti urmatoarele documente: propunere tehnica corespunzatoare caietului de sarcini atasat in SEAP/SICAP, declaratii privind neincadrarea in situatiile art. 59, 164, 165 si 167 din Legea nr. 98/2016, privind achizitiile publice.
- Număr anunț
- DA27381661
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.185 RON
- Valoare atribuită
- 22.185 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.