Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de LAPTOP HP ELLITEBOOK 8570, I5-4320M, 8GB DDR3; SSD240GB SATA, DISPLAY 15,6", BT, WIFI, VGA pentru Centrul de Vaccinare din satul Ruda, comuna Budesti, judetul Valcea.

Număr anunț
DA27446819
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat