Atribuită
Cumpărare directă
Documentatii avize PUG in vederea obtinerii avizelor de catre beneficiar. 1. Inspectoratul Pentru Situatii de Urgenta 2. Directia Sanitar Veterinara si Pentru Siguranta Alimentelor 3. Directia de Cultura si Patrimoniu 4. Directia de Sanatate Publica 5. Oficiul de studii pedologice agrochimice 6. Directia Judeteana de Drumuri si Poduri 7. Agentia Nationala de Imbunatatiri Funciare 8. Del Gaz Grid – electricitate 9. Del Gaz Grid – gaze naturale 10. Distribuitorul de apa 11. Inspectoratul judetean de politie 12. Ministerul Apararii Nationala (02515 “D” Bucuresti) 13. Regia Nationala a Padurilor – Romsilva Directia Silvica 14. Sistemul de gospodarire a apelor 15. SC Telekom SA 16. CFR 17. Agentia de protectie a mediului 18. Studiu geotehnic privind alunecarile de teren si inundabilitate
- Număr anunț
- DA27319238
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (CUI 3552042)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.