Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier in domeniile: 8.1 instalatii electrice, 9.1 retele electrice, curenti tari si curenti slabi, 2.3 constructii civile, industriale, agricole si miniere de suprafata cat B, 3.2 drumuri poduri tunele, piste de aviatie, transport pe cablu de interes judetean, 6 lucrari tehnico edilitare, de alimentare cu apa si de canalizare si retele, 7 lucrari tehnico - eilitare de imbunatatiri funciare, 8.2. Instalații termice, sanitare, ventilații, 9.2. Rețele termice și sanitare, 9.4. Rețele gaze naturale
- Număr anunț
- DA27418945
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoare (Consiliul Local Izvoare) (CUI 4553410)
- Furnizor / câștigător
- SLM CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 33321260)
- Cod CPV
- 71247000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.