Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier in domeniul: electric 8.1,9.1, constructii civile si industriale, pentru Obiectivul de investitii: Reabilitare, recompartimentare, modernizare si dotarea Caminului Cultural Comuna Desa, judetul Dolj, Contract de finantare: C0760CN00031741700245/09.07.2018

Număr anunț
DA27354514
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
SLM CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 33321260)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat