Atribuită
Cumpărare directă
Material PVC Talpă PVC, injectată direct Căptuşeală Poliester Înălţime 36 cm (la mărimea 42) Antistatic DA Antiderapant DA Protecţie Apă-noroi, uleiuri, substanţe chimice în concentraţie mică Standard EN ISO 20347:2012 O1 SRC Ambalaj 1 Cutie/6 perechi Cizme apa noroi nr 40 PER 4 Cizme apa noroi nr 41 PER 11 Cizme apa noroi nr 45 PER 5 Cizme apa noroi nr 46 PER 2 Cizme apa noroi nr 36 PER 1 Cizme apa noroi nr 42 PER 31 Cizme apa noroi nr 43 PER 36 Cizme apa noroi nr 44 PER 12 Cizme electroizolante de joasa tensiune Cizme cu protectie speciala. Partea superioara si talpa: polimeri-elastomeri termoplastici poliolefinici; Captuseala: textil; Inaltime: 32 cm. Aplicatii: exlusiv in lucrari electrice. Mărimi: 39-46 Clasa: 0 Tensiune de lucru: 1000 V Cizme electroizolante nr.41 JT PER 1
- Număr anunț
- DA27448124
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18815000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.