Atribuită
Cumpărare directă
Dulap Medical metal cu 2 usi Mobilier medical realizat din materiale durabile in modele diverse pentru depozitare sau pentru bloc operator. Dulapurile medicale pot depozita in siguranta instrumente medicale si documente deoarece dispun de mecanisme de blocare si usi duble. Sunt compartimentate cu rafturi rezistente, din metal, care pot sustine mai multe instrumente. Specificatii tehnice: • Cadru din metal. • Sticla longitudinală este disponibilă pe ușă. • Mecanismul de blocare este disponibil pe ușă. • Există trei rafturi metalice. • Toate piesele metalice sunt acoperite cu vopsea electrostatică. DIMENSIUNI: Adâncime: 410mm Lățime: 900mm Înălțime: 1800mm
- Număr anunț
- DA27466817
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.650 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.