Atribuită Cumpărare directă

Piatra sparta 0-63 mm loco Taul Rosu

Număr anunț
DA27467545
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA JUD. MARAMURES (CUI 3627803)
Furnizor / câștigător
ROMCIM S.A. (CUI 328750)
Cod CPV
14212300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat