Atribuită Cumpărare directă

CORP IL STRADAL 30W=30BUCX109.24, CEAS PROGRAMATOR ANALOGIC 16A ELV=1BUCX79.83, BEC LED 30W=20BUCX27.74, BEC LED 15W E27=20BUCX9.24.

Număr anunț
DA27355148
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.097 RON
Valoare atribuită
4.097 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.097 RON

din 4.097 RON estimat