Atribuită
Cumpărare directă
CORP IL INDUSTRIAL LED 50W=13 BUCX134.45, APLICA LED SENZOR 12W=3BUCX58.82,APLICA LED 24W=4BUCX50.42,DOZA LEG 95*110=12BUCX2.94,DOZA APARAT RIGIPS=20BUCX2.52,FY 1.5=150MLX0.588,COPEX MET 16=50MX2.40,TABLOU 8P=2BUCX18.49,SIGURANTA 2P 20,25A=4BUCX17.64, BANDA IZOLATOARE=4BUCX4.20,RIGLETA 6MM=4BUCX5.88,PRIZA ST=16BUCX7.56,INTRERUPATOR ST=8BUCX7.56,COMUTATOR ST = 2BUCX7.56.
- Număr anunț
- DA27372461
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.765 RON
- Valoare atribuită
- 2.765 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.