Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii relocare mobilier, echipamente IT şi documente Serviciul de Probatiune Teleorman conform ofertei transmisa in data de 25.01.2021. (se va reloca mobilierul, echipamentele IT şi documentele aflate în dotarea Serviciului de Probatiune Teleorman de la sediul din mun. Alexandria, str. Ion Creangă, nr. 54, et. 4, jud. Teleorman la sediul din mun. Alexandria, str. Libertății, nr. 242, etajul 2, jud. Teleorman, cu personal calificat pentru operatiunea de incarcare si descarcare a bunurilor menţionate - 3 persoane şi auto de 3,5 tone/20 m3). Pentru mobilierul ce nu poate fi evacuat din cladire datorită dimensiunilor, se va asigura demontarea şi montarea la locatia de destinatie. Prestatorul va asigura cutiile necesare pentru transportul documentelor (aproximativ 200 buc.) .
- Număr anunț
- DA27352110
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- MARBOD MOB SRL (CUI 33450338)
- Cod CPV
- 63110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.850 RON
- Valoare atribuită
- 4.850 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.