Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA 2.5L BUC 2 48.32 CAPAC WC BUC 4 47.48 LIPICI SOARECI BUC 2 6.725 CAPCANA SOARECI BUC 7 7.2271 BUTUC BUC 2 25.545 SET STERS PODEAUA BUC 1 13.45 PANOU LED BUC 10 78.152 SILD BUC 5 20.168 BROASCA BUC 5 15.966 PRIZA DB PT BUC 10 14.286 SIR CLEMA BUC 4 6.3025 PANOU GARD 2/2.5 BUC 1 89.92

Număr anunț
DA27433747
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA FAGARAS (CUI 33575358)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635 RON
Valoare atribuită
1.635 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635 RON

din 1.635 RON estimat