Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar DIBLU 8 BUC 10 0.218 DIBLU 10 BUC 10 0.378 HOLS 4*60 BUC 10 0.067 HOLS 5*80 BUC 10 0.101 BURGHIU BUC 2 13.74 CLEMA 25*1 BUC 5 0.378 VAS WC BUC 1 129.41 SET FIX WC SET 1 1.68 MANSON WC BUC 1 6.3 REZERVOR WC BUC 1 67.73 RAC FLEX 3/8 BUC 1 6.72 SIFON FLEX BUC 1 8.82 ROBINET PERETE BUC 1 25.21 CAPAC WC BUC 1 32.77 TEFLON BUC 1 1.26 TV ZN 3/4 ML 4 8.32 SOLUTIE GEAMURI BUC 3 5.7967 DOMESTOS 5L BUC 1 31.09 LAVETE UMEDE BUC 7 4.6214 LAVETE BUMBAC BUC 2 7.985 FAIRY BUC 1 6.72 ODORIZANT WC BUC 3 4.6233 REZERVE MOP BUC 3 4.6233 DOMESTOS BUC 5 6.722 MR PROPER 5 L BUC 2 31.595 MANUSI BUC 50 2.1008 SACI MENAJERI 280L BUC 10 8.403 SET STERS PODEAUA SET 3 13.4467 MATURA BUC 4 9.665 COADA LEMN BUC 4 2.52 M ANUSI SAC 20 2.941 CABLU SUDURA 25 ML 6 14.8733 MYM 4*1.5 M 10 3.95 SILICON BUC 1 26.05 .
- Număr anunț
- DA27322119
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070 RON
- Valoare atribuită
- 1.070 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.