Atribuită
Cumpărare directă
Tricouri culoare albastru inchis TRICOU MANECA SCURTA BG Marime M- 8 buc Marime XL – 11 buc Marime XXL – 14 buc Marime XXXL – 2 buc TOTAL – 35 BUC TRICOU TIP POLO Marime M- 1 buc Marime XL- 1 buc Marime XXL – 3 buc TOTAL – 5 BUC Achizitie conform referat nr.4089/09.02.2021, Acord de parteneriat nr.4127/09.02.2021
- Număr anunț
- DA27382592
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL (CUI 34231654)
- Cod CPV
- 18331000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710 RON
- Valoare atribuită
- 710 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.