Atribuită Cumpărare directă

Sablon (sita) serigrafie mare pentru imprimare spate Achizitie conform referat nr.4089/09.02.2021, Acord parteneraiat nr.4127/09.02.2021

Număr anunț
DA27382670
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL (CUI 34231654)
Cod CPV
30194700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat