Atribuită Cumpărare directă

COSTUM SALOPETA TALIE DOC 250GR - 70 lei, culoare verde inchis, inscriptionare mare prin serigrafie o culoare pe spate 6 lei. Achizitie conform referat nr. 4308/11.02.2021 in baza Acordului nr.4127/09.02.2021

Număr anunț
DA27418419
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE PREGĂTIRE PROFESIONALĂ ŞI CONSULTANŢĂ ROMTRAINING SRL (CUI 34231654)
Cod CPV
18114000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.908 RON
Valoare atribuită
13.908 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.908 RON

din 13.908 RON estimat