Atribuită Cumpărare directă

Combustibil tip GPL pentru incalzire. Achizitia se va incheia prin comanda si are la baza oferta si conditiile Caietului de sarcini.

Număr anunț
DA27321294
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
BULROM GAS IMPEX SRL (CUI 14012099)
Cod CPV
09133000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.790 RON
Valoare atribuită
41.790 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.790 RON

din 41.790 RON estimat