Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER NEGRU Q5949X/Q7553X HP LASERJET P2015 / 1320 2 BUC , CARTUS TONER NEGRU CF287X HP LJ PRO M506DN 4 BUC ,| PREMIUM CARTUS TONER CE505X HP PRO M400/M401/M425 4 BUC| CARTUS TONER NEGRU CRG-051HBK 4.1K CANON ISENSYS MF162 267 2 BUC | CARTUS TONER COMPATIBIL C-EXV50 CANON IR1435I IR 1435IF 1 BUC | CARTUS TONER NEGRU CF289X 10K HP LASERJET M528DN FARA CHIP 2 BUc CARTUS TONER NEGRU E250 LEXMARK E352DN 1 BUC
- Număr anunț
- DA27446163
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII TELEORMAN (CUI 13603828)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.557 RON
- Valoare atribuită
- 1.557 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.