Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80GR/MP BRILIANT YELLOW *500COLI 50 TOP * 11.65 lei = 582.5 lei | DOSAR CARTON SINA 250GR/MP 100 BUC * 0.31 lei = 31 lei | FLUID CORECTOR CU PENSULA PE BAZA SOLVENT 20ML NOKI 10 BUC * 1.82 lei = 18.2 lei | NOKI FOLII PROTECTOARE A4 38MICRONI * 100BUC 5 SET * 7.66 lei = 38.3 lei | RIGLA DIN ALUMINIU 50CM 3 BUC * 4.08 lei = 12.24 lei | PERFORATOR METALIC 60 % POWER SAVING, 40 COLI WILLGO - NEGRU 1 BUC * 42 lei = 42 lei | * lei = 724.24 lei

Număr anunț
DA27384638
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724 RON
Valoare atribuită
724 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724 RON

din 724 RON estimat