Atribuită
Cumpărare directă
PIX CU MECANISM SCHNEIDER K15 R 2 BUC * 1.66 lei = 3.32 lei | NOKI DOSAR PVC DIVERSE CULORI 50 BUC * 0.48 lei = 24 lei | HARTIE COPIATOR A4 80GR/MP BRILIANT YELLOW *500COLI 5 TOP * 11.65 lei = 58.25 lei | NOKI FOLII PROTECTOARE A4 38MICRONI * 100BUC 1 SET * 7.66 lei = 7.66 lei | CANON CALCULATOR BIROU AS2400 14DIG 1 BUC * 63.17 lei = 63.17 lei | CREION HB CU GUMA STABILO SWANO 4906 HEXAGONAL ROSU ASCUTIT 3 BUC * 0.76 lei = 2.28 lei | BIBLIORAFT PLASTIFIAT CU MARGINE METALICA 7.5CM DIVERSE CUL 10 BUC * 4.81 lei = 48.1 lei | TEXTMARKER CORP PLASTIC VARF 1-5MM *6CUL(G.R.A.O.V.R) 1 BUC * 10.38 lei = 10.38 lei | MARKER PERMANENT VF ROTUND NEGRU CENTRUM 2 BUC * 1.73 lei = 3.46 lei | FLASH DRIVE 32GB ADATA 2 BUC * 45.5 lei = 91 lei
- Număr anunț
- DA27428985
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312 RON
- Valoare atribuită
- 312 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.