Atribuită Cumpărare directă

1. Masca N95/ FFP2 fara valva de protectie impotriva Masca de protectie respiratorie fara supapa protectie si filtru FFP2 Conceputa pentru a proteja purtatorul de inhalarea particulelor nocive, pulbere, fum, vapori si gaze, protectie la agenti infectiosi: bacterii, virusi, etc. Capacitate mare de filtrare: cel putin 90% din particulele din aer. Se fixeaza perfect pe fata cu benzi elastice, clema de fixare in zona nasului. MARCAJ CE 2. MASCA MEDICALA RESPIRATORIE TIP N99/ FFP3 , CU valva, ajustabile dupa urechi Nețesută / Pânză filtrantă / Bumbac cu aer cald / Pânză filtrantă / Nețesută EN 14683:2019+AC:2019 – Cerințe și metode de încercare. Proces Verbal nr. 30/15.05.2020 - Universitatea „St. Kliment Ohridski” din Sofia, Virologie. Laborator – Concluzie – protecție 100 % împotriva virusurilor SARS-Co-2. Ambalate individual Avizata ANMDM Marcaj CE. ISO, Declaratie de conformitate

Număr anunț
DA27411232
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.760 RON
Valoare atribuită
6.760 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.760 RON

din 6.760 RON estimat