Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare raspundere civila a personalului medical, a unitatilor spitalicesti si a furnizorilor de servicii medicale. Suma care trebuie asigurata este de 250.000 eur, cu fransiza zero. Perioada de asigurare 12 luni de la 20.02.2021 pana la 19.02.2022.
- Număr anunț
- DA27434945
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799 RON
- Valoare atribuită
- 1.799 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.