Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pentru trei autoturisme, noi, ce apartin Consiliului Concurentei

Număr anunț
DA27362681
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.376 RON
Valoare atribuită
11.376 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.376 RON

din 11.376 RON estimat