Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE RCA LA RENAULT MEGANE NR. INMATRICULARE HD20ECS -valabilitate 14.02.2021-13.02.2022

Număr anunț
DA27380246
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574 RON
Valoare atribuită
574 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574 RON

din 574 RON estimat