Atribuită
Cumpărare directă
Baterie AGM de plumb – VRLA cu tehnologie de recombinare a gazelor. Utilizare principală: Pornire Caracteristici principale: - Monoblocuri de 12 volți - Capacitate de la 18Ah - Carcase ABS UL94HB, la cerere în material UL94-V0 - Auto-descărcare redusă - Fără restricții pentru transport, atât aerian, maritim, cât și terestru - VRLA fără întreținere - 100% reciclabil COD EP00412151* Tensiune nominala (Vdc) 12 Capacitate nominala (20h/Ah) 18.0 Dimensiuni (Lxlxh) mm 181.0 x 76.0 x 167.0 Inaltime totala (mm) 167.0 Greutate (kg) 6.29 Tip terminale F3 Pozitie Pol (+) 33 Garantia (ani) 1 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA27473479
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- Electric Power Srl (CUI 17366414)
- Cod CPV
- 31421000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.580 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.