Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE: BALAMA APLICATA- 30BUC; SILICON SANITAR ALB 280ML- 2BUC; ARACET ALB- 1BUC; SMIRGHEL- 100 BUC; DISC ABRAZIV 115X1- 10 BUC; DISC ABRAZIV 230MM*19MM- 10 BUC; DISC INOX 115- 10BUC; DISC INOX 125- 10BUC; CUIE 40MM -1KG; CUIE 30MM- 1KG; CUIE 60MM- 1KG; HOLSURUB 4*40- 100BUC; HOLSURUB -100BUC; HOLSURUB 3.4X50- 100BUC; HOLSURUB 3X35- 100BUC; HOL;SURUB 3.5X18- 200BUC; DIBLU+HOLSURUB 8X40- 200BUC; BIBLU 10- 50BUC; DIBLU 6- 200BUC; DILUANT 1L- 12BUC; CAPSATOR TAPITARIE MET.- 1BUC; CAPSE TAPITARIE 10MM- 5BUC; BUTUC YALA 5CHEI- 2BUC; EMAIL ALLES WEISS 0,6L- 2BUC; FURTUN EASY 1/2 -10ML; LOPADA ZAPADA- 3BUC; COADA UNELTE- 3BUC; LACAT 70MM- 3BUC; VOPSEA LAVABILA ALLESWEISS4L- 1BUC; TRAFALET MINI VERDE+REZ- 2BUC; VAR KOBER 4L- 1BUC; BURGHIU SDS PLUS 12X150X210- 1BUC; BURGHIU SDS PLUS 6X150X210- 1BUC; BURGHIU SDS PLUS 10X150X210- 1BUC; BURGHIU SDS PLUS8X150X210-1BUC; DALTA LATA SDS PLUS 20X250MM- 1BUC; SET ADAPTOR +32BITI HOLZER - 1BUC; BURGHIU IN TREPTE HEX.HSS- 1BUC; ROLA TRAFALET 10CM-2BUC; DILUANT AVANTAJ 0,85L- 2BUC; SPITZ SDS PLUS 14X250MM- 1BUC

Număr anunț
DA27366560
Autoritate contractantă
ŞCOALA PROFESIONALĂ "DANUBIUS" TULCEA (CUI 28617058)
Furnizor / câștigător
PROGRES EXPERIENCE SRL (CUI 34123482)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930 RON
Valoare atribuită
2.930 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930 RON

din 2.930 RON estimat