Atribuită
Cumpărare directă
OServicii de asistență tehnică de specialitate prin diriginți de șantier pentru obiectivul de investitii: „Construire Cămin Studențesc – Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară a Banatului” “Regele Mihai I al României” din Timișoara, str. Calea Aradului nr. 119, municipiul Timișoara, județul Timiș” Oferta trebuie sa contina: Formularul 1; Formularul 2; Formularul 3 Formularul 4; Prezentarea certificatului constatator emis de Oficiul Registrului Comertului din care sa rezulte obiectul de activitate al operatorului economic. Formularul nr. 5 Formularul de oferta si Anexa (Formular nr. 6 și Anexa 1 și Anexa 2) Ofertantul trebuie sa faca dovada ca dispune pe toata durata contractului si pentru perioada de garantie a lucrarilor de personal de specialitate care detine autorizatie de diriginte de santier emisa de catre ISC in conformitate cu Ordinul MDRT nr. 1496/2011, cu modificările și completările ulterioare, categoria C subdomeniul 2.2 si domeniul 8 subdomeniul 8.1 si 8.2 pentru realizarea de constructii noi, personal autorizat pentru urmatoarele domenii de activitate: civile, instalatii sanitare, instalatii termice si electrice, ventilatii.Serviciile de dirigentie se vor asigura pe toata durata de executie a lucrarilor de 16 luni, cat si pe perioada de garantie a lucrarilor de 60 luni.
- Număr anunț
- DA27420479
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU-NEDELEA CRIŞU CONSULTING ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27880713)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.678 RON
- Valoare atribuită
- 124.678 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.