Atribuită
Cumpărare directă
Televizor Samsung LED Smart TV UE82TU8072, 208 cm, Ultra HD 4K, WiFi - cantitate 1 buc. Procesor Crystal 4 K, H D R 10+, Mega Contrast, U H D Dimming, Dolby Digital Plus, Dialog Enhancement, R M S* 20 W, Tizen™, Browser Web, Wi Fi Direct, D V B- T2 C S2, C I+(1.4), 3* H D M I, 2* U S B, Ethernet ( L A N), Slot C I, Wireless L A N integrat. Termen de garantie 24 luni. Pret total = 5763,87 x 1 buc = 5763,87 lei fara TVA, Pret cu TVA 19% = 6859,01lei Transport inclus în pret. Termen de livrare 5 zile. Achizitia se finalizeaza prin incheierea unui contract de furnizare a produselor, in care vor fi mentionate drepturile si obligatiile ambelor parti. Beneficiar Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca - Facultatea de Teatru și Film - Bentea Ion Responsabil achizitie - Doru Miu
- Număr anunț
- DA27436521
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.764 RON
- Valoare atribuită
- 5.764 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.