Atribuită
Cumpărare directă
23/22.02.2021(Secretariat) Manseta universala, potrivita si circumferintelor mari ale bratului de pana la 44 cm Indicator de risc: Clasificarea rezultatelor de masurare cu ajutorul unei scale colorate Masurare complet automata a tensiunii si a pulsului la nivelul bratului Transfer fara cablu al rezultatelor masuratorilor Ø tuturor valorilor masurate memorate Ø a tensiunii arteriale masurate dimineata si seara in ultimele 7 zile Display XL cu prezentare sistematica, usor de citit Două memorii de utilizator, fiecare cu o capacitate de 60 de valori de măsurare Indicator de risc Recunoasterea aritmiei Produs medical Pentru o circumferinta a bratului de 22 - 44 cm Data si ora/functie de oprire automata • Mesaj în cazul utilizării eronate • Indicator pentru schimbarea bateriei • Geantă de depozitare • Incl. 4 baterii 1,5V AAA • Descărcare gratuită a software-ului și a aplicației „beurer HealthManager” • Compatibil începând cu iOS 9.0 și Android™ 5.0, începând cu Bluetooth® 4.0
- Număr anunț
- DA27464814
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 33123100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.