Atribuită
Cumpărare directă
UPS nJoy Echo Pro 3000 USB 3000VA Negru General TipOnline Dubla Conversie ModelTower DisplayDa Putere3000 VA InterfataUSB RS232 Timp mediu de functionare25% sarcina - 18 min 50% sarcina - 7 min 75% sarcina - 2 min 100% sarcina - 1 min Management softwareDa Alarma sonoraDa Protectie supratensiuneDa Incarcare2400 W Model BaterieGP07122L Numar baterii6 Timp de incarcarePana la 90%, 4 Ore Conectivitate:4x Schuko Alarme Sonore SupraincarcareDa Alimentare Tensiune alimentare230 V Frecventa tensiunii de alimentare50 - 60 Hz Alte informatii Dimensiune416 x 196 x 342 mm Greutate25.1 Kg
- Număr anunț
- DA27411441
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184 RON
- Valoare atribuită
- 1.184 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.