Atribuită Cumpărare directă

FOSTER SOL.DE INHALAT PRESURIZATA 100/6MCG FLAC.180 DOZE -COMBINATII (BECLOMETASONUM + FORMOTEROLUM)

Număr anunț
DA27377323
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33673000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.162 RON
Valoare atribuită
1.162 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.162 RON

din 1.162 RON estimat