Atribuită Cumpărare directă

„INTOCMIRE P.U.G. (Plan Urbanistic General) si R.L.U. (Regulament Local de Urbanism) pentru comuna Ghimeș-Făget, Judetul Bacau” 1/PUG si RLU, 2/Documentatie aviz SGA, 3/Raportului de mediu , 4/Studiu geotehnic, 5/Studii topo aferente doc.de avizare din contract, 6/Studii arhitecturale , 7/Studii arheologice, 8/multiplicare parte scrisa, desenata , actualizare documentatii conform cerintelor aviztorilor.

Număr anunț
DA27400022
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Furnizor / câștigător
ARHIPROIECT SRL (CUI 14681026)
Cod CPV
71410000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.500 RON
Valoare atribuită
133.500 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.500 RON

din 133.500 RON estimat