Atribuită Cumpărare directă

Distrugere securizata de documente de nivel P0-P6. Distrugerea se realizeaza doar la sediul Prestatorului. Transportul pe raza municipiului Ploiesti este gratuit. RAR PH NR 89/ 08.02.2021

Număr anunț
DA27376656
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
S.C. SICAR ARCHISERV S.R.L.-D. (CUI 34693319)
Cod CPV
92512100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.070 RON
Valoare atribuită
9.070 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.070 RON

din 9.070 RON estimat