Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE APARAT FOTO CU CARD INCLUS in cadrul proiectului GERAS-Generam eficient, rapid, sustenabil servicii integrate pentru varstnici cod MYSMIS 126135, cu urmatoarele specificatii: DSLR Canon EOS 2000D,24.1 MP, Negru + Obiectiv EF-S 18-55mm DC III +card 64 GB. Produsul va fi insotit in mod obligatoriu de certificat de garantie.

Număr anunț
DA27444180
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI 23436395)
Cod CPV
38651400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227 RON
Valoare atribuită
1.227 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227 RON

din 1.227 RON estimat