Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE Aparat aer conditionat cu montaj inclus in cadrul proiectului GERAS-Generam eficient, rapid, sustenabil servicii integrate pentru varstnici cod MYSMIS 126135, POCU/436/4/4/126135, cu urmatoarele specificatii: Aparat aer conditionat cu brat de prindere, kit de instalare si montaj inclus.Clasa energetica A++ , montare pe perete, capacitate de racire/incalzire 12000 BTU, suprafata acoperita aprox 20-35 mp Produsul va fi insotit de certificat de garantie.
- Număr anunț
- DA27444366
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI 23436395)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.965 RON
- Valoare atribuită
- 2.965 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.