Atribuită Cumpărare directă

Sonde intubatie orala/nazala IOT/AGT cu si fara balonas Sonde IOT fara balonas nr. 3.5 - 10 bucati (1 pachet) Sonde IOT cu balonas nr. 3 - 7 - 90 bucati (9 pachete) pediatrici si adult Sonde curbe AGT cu balonas 4 -6.5 40 bucati (4 pachete)

Număr anunț
DA27337891
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165 RON
Valoare atribuită
1.165 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165 RON

din 1.165 RON estimat