Atribuită
Cumpărare directă
ANUNŢ Clubul Sportiv Hunedoara cu sediul în municipiul Hunedoara, B-dul. Mihai Viteazu, nr. 6A – Stadion, instituție publică cu personalitate juridică aflată în subordinea Consiliului Local al municipiului Hunedoara, în baza H.G. 286/2011, modificată prin H.G. 1027/2014 și ţinând cont de prevederile art. II din Legea nr.203/2020 pentru modificarea şi completarea Legii nr.55/2020 privind unele măsuri pentru prevenirea şi combaterea efectelor pandemiei de COVID-19, organizează, în perioada 17.03.2021 – 22.03.2021, concurs pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a unui post contractual de execuție vacant: - Inspector de specialitate, gradul I A în cadrul Compartimentului Financiar -Contabilitate din cadrul Clubului Sportiv Hunedoara Durata normală a timpului de lucru 6h/zi, respectiv 30/h săptămână. Concursul va consta în selecția doarelor, o probă scrisă și un interviu care se vor desfășura la sediul Clubului Sportiv Hunedoara, B-dul. Mihai Viteazu, nr. 6A – Stadion, după următorul calendar: • 09.03.2021, ora 15,00 teremenul limită de depunere a dosarelor • 17.03.2021, ora 10,00 proba scrisă • 22.03.2021, ora 10,00 proba interviu Dosarul de înscriere la concurs va conţine documentele prevăzute de art. 6 din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011, cu modificările și completările ulterioare. Condiţiile generale de participare la concurs sunt cele prevăzute de art. 3 din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011, cu modificările și completările ulterioare. Condiții speci
- Număr anunț
- DA27423380
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.