Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GSR 18V-60 C - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 60 Nm, mo -1 bucata Bosch - GAS 35 L AFC - Aspirator umed-uscat, 1380 W, 254 mbar, 35 l, priza scule electrice, comutato -1 bucata

Număr anunț
DA27319514
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.345 RON
Valoare atribuită
3.345 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.345 RON

din 3.345 RON estimat